KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9109298
nr 910 9298
Blyerts
6 st, 1800-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 september 2014
kl 19:44:45
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr